sobota, 28 maja 2011

Wymarzone koszulki, czyli jak prosto wzbudzić u innych zazdrość...

Znaleźć ubrania z wymarzonymi na nich ilustracjami nie jest rzeczą łatwą. Albo nie pasuje nam rozmiar koszulki, albo nigdzie nie ma takiej, na jakiej nam zależy. A kiedy już jakąś znajdziemy - trzeba płacić za nią fortunę. Znalazłam więc inny sposób na posiadanie pięknej i niepowtarzalnej koszulki, której cena z reguły nie przekracza 20 złotych. Co robię? 
Jako osoba niesamowicie skromna stwierdzę, że mam talent plastyczny i jestem bardzo kreatywna. Nie jest dla mnie żadnym problemem więc narysować coś interesującego na swojej odzieży specjalnymi mazakami bądź pastelami (te dostałam akurat niedawno, druga koszulka jest stworzona właśnie nimi) do odzieży, które po odpowiednim przeprasowaniu nie spiorą się.

 Jeśli posiadasz talent plastyczny, nie boisz się ryzykować, dlaczego nie spróbujesz? Jednak jeśli szkoda ci czasu i sił, na stworzenie niesamowitej koszulki - możesz zlecić to mnie. Cena: od 16 do 20 zł, w zależności od wielkości i kolorystyki ilustracji. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, pisz na: aanjamm@gmail.com

* rysunki na wszystkich tych koszulkach są tylko i wyłącznie mojego autorstwa: 1) "Doctor Who", 2) Davy Jones - "Piraci z Karaibów", 3) Shannon Leto, perkusista zespołu 30 Seconds to Mars, 4) Jakaś taka moja stara bluza z kapturem, na której wypisałam sobie cytat z filmu "Księżyc".


Majka

7 komentarzy:

 1. Dodam do obserwowanych, bo podoba mi się pomysł z koszulkami ;D Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy poczatek bloga :))
  dodalam do obserwowanych zaparaszam do mnie
  www.hikatrin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. wow <33
  genialny pomył, niestety ja tak nie potrafię :(:(

  OdpowiedzUsuń
 4. super blog wpadnij do mnie http://katarzyna-dluzewska.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. zazdroszcze zdolności! dodaje do obserwowanych :)
  dziękuje za komentarz :)

  loookmoreglamorous.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. fajny blog :)

  obserwuje i zapraszam do mnie ;d

  OdpowiedzUsuń
 7. ojj, chyba się skuszę na jakąś koszulkę ! ;>

  OdpowiedzUsuń